ONUR KURULU

İlhami Aktaş - Çanakkale Valisi

Sedat Murat - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü

Orhan Koç - Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü

Salih Zeki Genç - ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Dekanı

Uğur Türkmen - ÇOMÜ Devlet Konservatuvarı Müdürü

Ferhat Yılmaz - Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü

Murat Yılmaz - Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü

YÜRÜTME KURULU BAŞKANI

Kemal Çankır - Otizm ve Müzik Topluluğu Başkanı

YÜRÜTME KURULU

Aydın Kil - Veli

Filiz Serin - Veli

Kemal Çankır - Veli

Seyhan Erdeniz - Veli

Yasemin Atyıldız - Veli

Yeşim Bayındır Zorlu - Veli

Zeynep Koyunseven - Veli

BİLİM KURULU BAŞKANI

Şükrü Torun - Anadolu Üniversitesi

BİLİM KURULU

Şükrü Torun - Anadolu Üniversitesi

Ahmet Konrot - Üsküdar Üniversitesi

Atilla Cavkaytar - Maltepe Üniversitesi

Cafer Yıldırım - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Çiğdem Nilüfer Umar - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Derya Genç Tosun - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Emel Funda Türkmen - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Ersin Ufuk Timuçin - Maltepe Üniversitesi

Gülden Bozkuş Genç - Anadolu Üniversitesi

Hanefi Özbek - İzmir Bakırçay Üniversitesi

Levent Öztürk - Trakya Üniversitesi

Lilian M. Tonella Tüzün - Anadolu Üniversitesi

Merve E. Küçükaksoy - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Michael J. Sılverman - Unıversity Of Minnesota College Of Liberal Arts

Muzaffer Çorlu - Ghent University

Nergis Ramo Akgün - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Orçun Berrakçay - İzmir Demokrasi Üniversitesi

Sezgin Vuran - Anadolu Üniversitesi

Salih Rakap - Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Seray Olçay - Hacettepe Üniversitesi

Selda Özdemir - Hacettepe Üniversitesi

Sezgin Vuran - Anadolu Üniversitesi

Şehrinaz Gündüz - İskenderun Teknik Üniversitesi

Şerife Yücesoy Özkan - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Tayfun İlhan - Ankara Müzik ve Güzel sanatlar Üniversitesi

Uğur Türkmen - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Zafer Kurtaslan - Ankara Müzik ve Güzel sanatlar Üniversitesi

DÜZENLEME KURULU BAŞKANI

Didem Karabaş - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

DÜZENLEME KURULU

Didem Karabaş - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Ali Çetinkaya - MEB Müzik Öğretmeni

Ayşegül Göklen - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Doğukan Irmağ - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

İpek Aktürk - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Meliha Beyza Şahan - Afyon Kocatepe Üniversitesi

Rumeysa Çalışkan - Afyon Kocatepe Üniversitesi

Sergen Sağdıç - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

EĞİTMENLER

Ayşegül Göklen - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Bahadır Çokamay - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Derya Kaya - MEB Müzik Öğretmeni

Doğukan Irmağ - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Emrecan Öztürk - MEB Müzik Öğretmeni

Eda Delikçi - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Emel Funda Türkmen - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Fatma Nurdan Kırpık - MEB Müzik Öğretmeni

Filiz Yıldız - Afyon Kocatepe Üniversitesi

Güldane Evginer - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

İlker Çıplak - MEB Müzik Öğretmeni

İlter Cebeci - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

İpek Aktürk - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Merve Çokamay - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Mustafa Akyüzlüer - MEB Müzik Öğretmeni

Orçun Berrakçay - İzmir Demokrasi Üniversitesi

Pınar Çelik Demiray - Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Remziye Ezgi Göksel - MEB Müzik Öğretmeni

Senem Zeynep Ercan - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Şefika Yurga - Emekli Müzik Öğretmeni

Turgay Özbodur - MEB Müzik Öğretmeni

OTİZM VE MÜZİK GÖNÜLLÜLERİ

Ahmet Kaan Altuğ

Arda Mehmet Güneş

Beyza Güven

Birsen Dinler

Damla Mutlu

Ekim Ekin

Hafize Yeşilbağ

İlknur Mert

Nilay Özen

Selvi Sıla Boy

Öykü Adaş

Ulviye Çalıdağ

Yusuf Alp Tambay